Sara Jay – Vedeta porno totala

Si  industria porno are veteranii săi, iar  Sara Jay este una dintre cele mai populare și de lungă durată artiste din industrie . Sara Jay a început să lucreze în industria adulților în 2000, nu după mult timp după ce a împlinit 18 ani, și mai merge și astăzi. În acel timp, ea a construit o bază masivă de fani (cu peste 500.000 de adepți pe Twitter) și a condus gama fetiș de la Barely Legal la MILF. „Am făcut puțin din toate genurile la adulți, inclusiv dansuri de caracteristici. Așa cum am spus, am făcut lucruri BBW pentru a face fetișuri perverse și tot ce este între ele. Aceasta este o afacere și am reușit să reușesc cu adevărat Cred că îl atribuie și faptului că iubesc doar sexul. “Pe lângă faptul că petrec mult timp în fața camerei, filmează zece până la douăzeci de scene pe lună, Sara Jay a lucrat foarte mult și în toate aspectele. de producție porno, făcând-o una dintre cele mai talentate și bine rotunjite pornstars din industrie. “De fapt, am regizat 5 DVD-uri și le-am produs și eu. Singurul lucru pe care nu-l fac este webmasterul. Pot fi în fața camerei, în spatele camerei, pot face lumini. Pot rula întregul set , editați, singur. “Statutul de legendă porno al lui Sara Jay este mai mult decât câștigat – și suntem mândri că găzduim un mare catalog de porno Sara Jay. Faceți o călătorie înapoi în timp prin arhivele noastre la cele mai vechi videoclipuri cu Sara Jay, cu My First Sex Teacher, sau descărcați-vă ultimele clipuri cu scene porno Sara Jay Seduced by a Cougar. Indiferent de scena pe care o alegeți, veți putea găsi cele mai bune videoclipuri cu Sara Jay și poze cu Sara Jay aici la xpornbest.com !

Biography:
Birthday:November 14, 1977 (42 y.o.)
Place of Birth:Cincinnati, Ohio, USA
Home: United States, OH – Ohio
Ethnicity:Caucasian
Nationality:American
Career:Active
Career Start/End:2001 – Present (19 years in business)
Aka:Sarah Jay, Lina, Sarah J, S. Jaye
Social Network: MySpace Instagram
Physical Information:
Measurements: 36E-25-34
Weight: 66 kg (146 lbs)
Height: 163 cm (5 ft 5 in)
Eye Color:Hazel
Hair Color:Blonde
Tattoos: Both ankles; right thumb; lower and upper back
Piercings: Piercing
Fake Tits? Yes

No one commented yet. Be the first.

© 2020 WUX – Escorte Si Saloane De Masaj Erotic Din Romania