Rose Monroe – Diva porno cu forme de vis

Rose Monroe are genul de corp stivuit și curbat care întoarce capetele barbatilor în timp ce merg pe trotuar. Pe măsură ce obrajii ei se înfundă în fundul ei subțire de bikini, băieții și fetele își simt rezistența, iar ei îi aruncă o a doua privire. Rose nu se poate sătura să stea la plajă cu prietenii ei. Ies afară devreme în zi, aducând un grătar portabil și petrec toată după-amiaza la grătar și plecând la soare. Rose s-a născut în Venezuela, dar s-a mutat în Statele Unite pentru a-și continua cariera în industria adulților. A început în 2011 și, într-un timp atât de scurt, și-a construit o reputație de vedetă porno latină de top. Descoperirea ei preferată de când s-a mutat aici este California Rockies. Asian Porn Videos . Va lua orice scuză pentru a conduce prin munți, bucurându-se de vibrațiile motorului în timp ce se deschide pe drumurile sinuoase.

Biography:
Birthday:July 29, 1975
Place of Birth:Venezuela
Home: United States, NY – New York
Ethnicity:Caucasian
Nationality:Unknown
Career:Active
Career Start/End:2014 – Present
Aka:Rose Lane, Rose Monroe Xxx, Mia Rose, Rose Cummins
Social Network:
Physical Information:
Measurements: 34D-22-34
Weight: 61 kg (135 lbs)
Height: 173 cm (6 ft 9 in)
Eye Color:Blue
Hair Color:Black
Tattoos: Unknown
Piercings: Navel; nose; tongue; Christina piercing
Fake Tits? Yes

 

No one commented yet. Be the first.

© 2020 WUX – Escorte Si Saloane De Masaj Erotic Din Romania