Madison Ivy – O tipa care taie rasuflarea barbatilor

În ceea ce privește starurile porno, nu au mult mai multă relaxare decât minunata Madison Ivy. Născută în Germania în 1989, Madison Ivy a crescut în Texas și a fost școlită la domiciliu în copilărie. În ceea ce privește aspectul, este cu siguranță una dintre cele mai mici pornstars din industrie, stând la doar 4’11 “și cântărind doar 88 de pounds, dar asta nu face decât să accentueze silueta ei uimitoare și sânii ei masivi cu 34DD îmbunătățiți. în industrie, Madison Ivy a lucrat la In’n’Out (aproape prea potrivit), înainte de a se alătura imediat industriei porno la 18 ani, după ce un alt interpret adult a luat-o pe Madison sub aripa ei în 2007. Când a fost întrebat ce îi place despre industria porno, ea a spus: „M-a ajutat să-mi dau seama exact ce îmi place sexual. M-a făcut să mă simt sincer mai împuternicit ca femeie, pentru că nu este vorba doar de a face sex. “Când vine vorba de hobby-urile lui Madison Ivy în afara pornografiei, ea este foarte clară despre ceea ce îi place. Pe Instagram, a spus:” Eu ‘ Sunt doar o gamer artistă înflăcărată, care se bucură de cele 6 B în viață, blunturi, butoniere, beri, cărți, băieți și băi cu bule. “Ea a aprofundat hobby-urile sale într-un interviu, spunând că hobby-urile ei preferate sunt:” Fumatul Ganja. Desen – Îmi place să desenez. Puteți verifica arta mea pe Instagram. Cultivarea canabisului. Și doar explorând – ieșind în pădure și fiind puțin critter, sărind pe copaci, făcând salturi. “Cu alte cuvinte, pentru mulți băieți, Madison Ivy ar putea fi doar femeia perfectă. Din fericire, ea se întâmplă și ea să fie o pornografie fierbinte care fumează și avem o mulțime de clipuri porno cu Madison Ivy pe care să le parcurgeți ca rezultat. Dacă vă plac sânii mici naturali, veți dori să verificați prima scenă porno cu Madison Ivy pe xpornbest , în My Prietena fierbinte a surorii, filmată înainte de operația de mărire a sânilor. Sau, dacă îți plac sânii mari falși, nu-i lipsi mai mult.

Biography:
Birthday:June 14, 1989
Place of Birth:Munich, Bayern, Germany
Home: Germany, Bayern
Ethnicity:Caucasian
Nationality:German
Career:Active
Career Start/End:2008 – Present
Aka:Ivy Madison
Social Network: Instagram
Physical Information:
Measurements: 32D-24-32
Weight: 40 kg (89 lbs)
Height: 150 cm (5 ft 0 in)
Eye Color:Blue
Hair Color:Brunette/Blonde/Black
Tattoos: Column of rhombuses on center of abdomen
Piercings: Navel
Fake Tits? Yes

No one commented yet. Be the first.

© 2020 WUX – Escorte Si Saloane De Masaj Erotic Din Romania