Leigh Darby – Vedeta britanica cu țâțe uriașe

Dacă vrei țâțe uriașe și accente britanice , vei dori cu siguranță să vezi videoclipurile porno ale lui Leigh Darby. Leigh provine din orașul Manchester și scoate din plin atracția sexuală și prostia pe care am ajuns să o cunoaștem și să o iubim de la fetele din nord. Este o femeie amazoniană înaltă, plină de femei, cu abilități nebune în dormitor și un poftă de mâncare nesăbuită pentru sculele mari. Leigh a început să filmeze scene de dracu în Marea Britanie și, în câțiva ani scurți, a crescut ca smântâna la vârful jocului. Ori de câte ori Leigh poate scăpa de programul ei ocupat de fotografiere, se oprește pentru a-și petrece timpul în Amsterdam, locul ei preferat din lume. În afară de abilitățile sale in dormitor, Leigh este, de asemenea, un artist de machiaj de studio instruita . Vedeți scenele acestei Milf pofticioasa pentru o privire dulce la țâțele ei masive, genul de țâțe care sunt perfecte pentru a vă înfășura în jurul arborelui și a vă îndepărta până la finalul mare.

Biography:
Birthday:March 2, 1980
Place of Birth:Manchester, United Kingdom
Home: United Kingdom, England
Ethnicity:Caucasian
Nationality:Unknown
Career:Active
Career Start/End:2012 – Present
Aka:Ultimate Milf
Social Network:
Physical Information:
Measurements: 34G-28-35
Weight: 63 kg (139 lbs)
Height: 181 cm (6 ft 0 in)
Eye Color:Blue
Hair Color:Brown
Tattoos: Unknown
Piercings: Unknown
Fake Tits? Yes

No one commented yet. Be the first.

© 2020 WUX – Escorte Si Saloane De Masaj Erotic Din Romania