Ava Addams Vedeta porno din visele barbatilor

Îți poți imagina cum ar fi dacă MILF-a fierbinte de la cabinetul medicului tău local renunță să facă porno și ai întâlni-o într-o zi pe web „Povestea lui Ava Addams” și există cel puțin câțiva domni foarte norocoși care au experimentat doar asta. Provenind din Texas și născută în 1981, Ava Addams a decis că este timpul pentru o schimbare în viața ei, care a condus-o în cele din urmă la pornografie. „M-am cam săturat să trăiesc în Houston. Chiar dacă este orașul meu natal, am vrut ceva diferit. Prietena mea m-a convins să mă mut la Miami cu ea. Am început să lucrez cu Playboy și făceam lucruri promoționale cu ei. făcând tot ce a întâlnit apoi o fată și a intrat în porno! “Ca multe femei din industria porno, Ava Addams a început cu scene de lesbian sex  – mai ales pentru propria ei plăcere, deoarece a fost întotdeauna bisexuală și i-a plăcut ideea ei . În cele din urmă, totuși (și din fericire pentru toți fanii masculini ai lui Ava Addams), a început să facă și porno cu fete / tipuri. “Am întâlnit un tip din industrie și am început să mă întâlnesc cu el și el nu a vrut să fac băiat / fată, deși eram curios despre asta. Așa că am așteptat o vreme și când ne-am despărțit, am început să fac băiat / fată.” După cum se dovedește, porno-ul nu a fost deloc o tranziție dificilă pentru Ava Addams: “Când eram mai tânără, eram cu siguranță sălbatică și nebună. Am făcut sex pe balcoanele hotelului cu oameni care se uită. Am fost întotdeauna liber cu sexualitatea mea; nu am fost niciodată reținut. “Desigur, dacă ați văzut vreun film porno cu Ava Addams, probabil că ați obținut deja acel sentiment de pasiune pentru sex din videoclipurile sale cu Ava Addams. Dacă nu ați făcut-o, acum este momentul perfect pentru a începe să vizionați porno Ava Addams. Pentru a viziona orice videoclip Ava Addams sau pentru a vizualiza orice poze Ava Addams, trebuie doar să faceți clic pe una dintre scenele porno Ava Addams de mai jos și să începeți să vizionați acum!

Biography:
Birthday:September 16, 1981
Place of Birth:Unknown
Home: Unknown, Unknown
Ethnicity:White
Nationality:Unknown
Career:Active
Career Start/End:2008 – Present
Aka:Ava Addams, Alexia Roy, Ava Spice, Ava Adams, Luna
Social Network: Unknown
Physical Information:
Measurements: 32DDD-24-34
Weight: 49 kg (109 lbs)
Height: 160 cm (5 ft 3 in)
Eye Color:Brown
Hair Color:Brunette/Black
Tattoos: Unknown
Piercings: Unknown
Fake Tits? Yes

No one commented yet. Be the first.

© 2020 WUX – Escorte Si Saloane De Masaj Erotic Din Romania