Audrey Bitoni – Bruneta fantastica o industriei porno

Dacă exotic și plin de viață este genul tău de porno star, atunci fie ești fan al lui Audrey Bitoni , fie ești pe cale să fii. Cu curbe excitante  și chip de fecioara , sâni 34DD îmbunătățiți și păr negru , curgător, Audrey Bitoni parea o figură de-a dreptul inferioară Născută în Los Angeles în 1986, Audrey Bitoni a început să lucreze în porno în 2006, după ce se jucase cu ideea, împreună cu unul dintre prietenii ei, de câțiva ani. „ A fost doar ceva complet aleatoriu între mine și prietena mea. Ea a ajuns să nu o facă ‘doar eu eram fraierul. Aveam 18 ani și am vorbit despre a face asta pentru distracție și pentru orice, dar nu am făcut-o niciodată. Apoi am ajuns la 20 de ani, iar subiectul a apărut din nou, am vorbit despre cum să-l facem, iar de data aceasta am trimis de fapt cateva fotografii și totul s-a întâmplat foarte repede. “Deși alegerea ar fi putut fi întâmplătoare, a funcționat incredibil de bine pentru viitoarea vedeta porno . După doar un an în industrie, videoclipurile Audrey Bitoni au câștigat starleta nominalizată la Femeie debutanta preferată la premiile FAME din 2007. De atunci, ea a câștigat nenumărate nominalizări și a obținut chiar și câteva victorii în ultimii ani, cu trei victorii separate de la Juliand Awards 2014. În afara filmului porno, Audrey Bitoni isi petrece timpul în aer liber. “Îmi place să fac drumeții și orice în aer liber. Îmi place să fiu afară. Sunt o fată naturistă.” Ea este, de asemenea, mare în partea senzuală a sexului: „Îmi plac toate sărutările și frecările și tot ceea ce duce la sex.”  Începeți de la prima scenă porno Audrey Bitoni în 2006, în American Daydreams, sau treceți la cea mai recentă și mai mare arhiva , cu porno exclusivist  My First Sex Teacher. Sau, aruncați-vă direct în porno-ul Audrey Bitoni oriunde doriți, făcând clic pe oricare dintre scenele de mai jos pentru a începe vizionarea videoclipurilor cu Audrey Bitoni și a imaginilor lui Audrey Bitoni.

Biography:
Birthday:August 16, 1986
Place of Birth:Unknown
Home: Unknown, Unknown
Ethnicity:White
Nationality:Unknown
Career:Active
Career Start/End:2006 – Present
Aka:Audri Bitoni, Audrey
Social Network: Unknown
Physical Information:
Measurements: 34DD-23-33
Weight: 49 kg (109 lbs)
Height: 163 cm (5 ft 5 in)
Eye Color:Hazel
Hair Color:Black
Tattoos: Unknown
Piercings: Unknown
Fake Tits? Yes

No one commented yet. Be the first.

© 2020 WUX – Escorte Si Saloane De Masaj Erotic Din Romania